Про нас

Бренд IENKI IENKI був заснований у Києві в 2016 році Дмитром Євенко. Його бажанням було створити верхній одяг, який був би модним, але не йшов на компроміси щодо якості та використовував би тільки інноваційні тканини і найсучашніші технології виробництва. Назва бренду бере натхнення в евенках, колишніх тунгусах, найбільш численними мешканцями серед безлічі невеликих етнічних груп північного Сибіру. Бренд був швидко розкуплений престижними міжнародними компаніями, в які входили такі компанії як Net-a-Porter, Neiman Marcus в Нью-Йорку, Harrods у Лондоні, Printemps в Парижі, Opening Ceremony в Токіо, 10 Corso Como в Сеулі, Rinascente в Мілані, KaDeWe в Берліні, і ЦУМ в Москві і на даний момент бренд представлений вже більше ніж в 30 країнах

Наша мета проста: кожен продукт, що носить наше ім'я, стає частиною виняткового досвіду, який ви отримаєте коли носите верхній одяг.

Всі наші пуховики виготовлені з легких матеріалів, наповнених 100% гусячим пухом. Гусячий пух, який використовується в наших моделях - найвищої якості, що робить пуховики неймовірно теплими і легкими.

Кожна деталь IENKI IENKI розроблена таким чином, щоб виділятися і вносити зміни на краще. В даний час ми співпрацюємо тільки з найавторитетнішими виробниками тканин (Schoeller), застібок і блискавок (Riri, VELCRO), і пошукових систем для гірськолижних видів спорту (RECCO)

IENKI IENKI пропонує сучасний погляд на класичні варіанти верхнього одягу. Нам вдалося відокремити себе від інших брендів пуховиків за допомогою наших округлих, схожих на скарабеїв, моделей і дуже великих капюшонів.

Один з наших відмінних силуетів натхненний мішленівські Людиною - «Michlin», для отримання фігури форми пісочного годинника був доданий пояс - що зробило Michlin Jacket одним з найпопулярніших речей бренду. Також, всі моделі IENKI IENKI виділяються завдяки яскравій і сміливій палітрі кольорів і технологічним тканинам

Світові модниці з самого початку захопилися IENKI IENKI: Белла Хадід, Джуліанна Мур, Емілі Ратаковскі, Кортні Кардашьян, Перніл Тейсбак - тільки деякі з імен. Нам дуже приємно і хвилююче бачити стільки надихаючих моделей, редакторів і стилістів, які носять наш бренд.

Чесно кажучи, просто бачити, як звичайні люди носять і цінують наші куртки - це справжня похвала. Знаючи, що IENKI IENKI отримали настільки позитивний відгук як у знаменитостей, так і у широкої публіки, ми відчуваємо гордість і це робить нас щасливими