Обмін і повернення

Якщо Вам не підійшла модель чи розмір, Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів з дня покупки. Для обміну необхідно спочатку оформити повернення попереднього товару.

ЯК ОФОРМИТИ ПОВЕРНЕННЯ
Вам необхідно заповнити:
  • заяву про повернення товару із зазначенням причини
  • розписку про отримання повернутих коштів (у разі готівкового розрахунку)
Додатково необхідно надати:
  • ксерокопію паспорта та ІПН (копія повинна бути завірена вашим підписом)
  • документ, що підтверджує покупку товару: товарну накладну або касовий чек
ВИМОГИ ДО ТОВАРІВ, ЩО ПІДЛЯГАЮТЬ ПОВЕРНЕННЯ
Для повернення Вам необхідно надати товар в його первісному вигляді: без пошкоджень і слідів використання, з оригінальними лейбами, бірками і в оригінальній упаковці.
Правила повернення товарів, придбаних в інтернет-магазині ua.ienki-ienki.com, регулюються Законом України «Про захист прав споживачів».

Ми залишаємо за собою право не приймати повернуті товари, якщо вони були доставлені на наш склад після закінчення 14-денного терміну, або якщо стан товарів відрізняється від того, в якому Ви їх отримали.
Будь ласка, зверніть увагу, що кастомізовані і персоналізовані позиції не підлягають поверненню.
ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ В МЕЖАХ КИЄВА І ПРИМІЙСЬКОЇ ЗОНИ
При кур'єрській доставці по Києву, для оформлення обміну або повернення, Вам необхідно зв'язатися з нами по email: customercare@ienki-ienki.com. Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 19:00.
ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ПО УКРАЇНІ
Ви можете оформити обмін / повернення:
  • викликавши кур'єра транспортної компанії
  • в найближчому відділенні кур'єрської служби
Для отримання реквізитів і документів для оформлення обміну / повернення зв'яжіться з нами по email: customercare@ienki-ienki.com. У разі повернення витрати на зворотну доставку несемо ми.
Якщо Ви плануєте робити обмін, стиліст контакт-центру зарезервує для вас товар і відправить його після отримання повернення.
ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ
Після отримання повернення і підтвердження, що вимоги по поверненню товару дотримані, ми повернемо Вам оплату. Зверніть увагу, що при оплаті банківською картою термін повернення грошових коштів залежить від політики банку, що випустив карту.