Перейти до контенту

Про нас

Про нас


Бренд IENKI IENKI був заснований в Києві в 2016 році Дмитром Євенко. Його бажанням було створювати верхній одяг, який був б модним, але не йшов на компроміси щодо якості та використовував б тільки інноваційні тканини і технології самого передового пошиття. Перша колекція складалася з трьох моделей і була швидко розкуплена найбільшими міжнародними магазинами - Le Bon Marché в Парижі, Barneys в Нью-Йорку, Lane Crawford в Китаї, Selfridges і Browns в Лондоні, і Mytheresa в Мюнхені.


Наша історія

Натхненням для назви бренду стало походження засновника, чиї далекі предки були евенками - раніше відомі як тунгуси, вони були одним з найбільш численних мешканців серед безлічі невеликих етнічних груп північного Сибіру. Саме тому культурна спадщина народів Півночі - одне з головних джерел нашого натхнення. Ми ретельно і акуратно працюємо з деталями, переосмислюючи традиційний костюм північних народів на сучасний лад.


Наша філософія

В основі філософії бренду - технологічність та інновації. Ми прагнемо створювати верхній одяг, якій раніше не було на ринку - легкий і теплий, який можна носити у найхолодніші дні, але в той же час винятково модний. Для цього ми використовуємо технології і матеріали найвищої якості, щоб кожен продукт, що носить наше ім'я, ставав частиною виняткового досвіду, який ви отримаєте при носінні верхнього одягу. Ми наповнюємо наші вироби неймовірно легким і теплим гусячим пухом і співпрацюємо з найавторитетнішими постачальниками матеріалів, серед яких Riri Zippers, Schoeller, Primaloft і Recco System.


Наші друзі

Коло наших друзів досить широке: з самого початку існування бренду, одяг IENKI IENKI носять Белла і Джіджі Хадід, Емілі Емілі Ратажковскі, Кортні Кардашьян, Хейлі Бібер, Grimes і багато інших. Нам дуже приємно і хвилююче бачити стільки надихаючих моделей, редакторів і стилістів, які носять наш бренд. Чесно кажучи, просто бачити, як звичайні люди носять і цінують наші куртки - це справжня похвала. Знаючи, що IENKI IENKI отримали настільки позитивний відгук як у знаменитостей, так і у широкої публіки, ми відчуваємо гордість і це робить нас щасливими.