Перейти до контенту

Advanced Research

Antarctic Expedition Parka

Ми з гордістю оголошуємо про співпрацю з Національним антарктичним науковим центром України та представляємо новий верхній одяг для команди української антарктичної станції “Академік Вернадський” — Antarctic Expedition Parka.

НАША МЕТА 

Форму було створено у межах нової програми бренду “Advanced Research”. Основною метою проекту є вивчення та подальше використання нових технологій для реалізації нестандартних завдань у складних та екстремальних умов.

Куртка Antarctic Expedition Parka була розроблена для членів Української антарктичної експедиції та призначена для того, щоб дати їм можливість виконувати корисну роботу та проводити наукові дослідження в Антарктиді, не піддаючись впливу суворих умов льодового континенту.

СУВОРИЙ КЛІМАТ АНТАРКТИДИ 

Ми тісно співпрацювали з Національним антарктичним науковим центром України й врахували досвід усіх 26 експедицій. 12 співробітників станції цілий рік живуть і працюють в дуже складних і специфічних умовах Південного полюса: в холодну пору року температура на вулиці опускається до мінус 27°C із частими сніговими бурями та різкими змінами погоди. 

ІННОВАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ 

Для зовнішнього шару було обрано технічну тканину з поліефірного мікроволокна, що була створена італійською текстильною фабрикою Majocchi спеціально для цього проекту. Між внутрішнім та зовнішнім шарами парки вшита водонепроникна, вітрозахисна та дихаюча мембрана.

Antarctic Expedition Parka має багатошаровий пуховий утеплювач. Він оброблений інноваційним гідроскопічним розчином, який зробив пух водонепроникним. Таким чином, парки мають подвійний захист від води - не тільки зовні, а й усередині.

РЕЗУЛЬТАТ СПІВПРАЦІ

Новий верхній одяг від IENKI IENKI буде подарований Національному антарктичному центру України. Наразі ми вже передали першу партію екіпажу нового українського криголаму “Ноосфера”, який вперше доставить учасників експедиції в Антарктиду під українським прапором. 

Уже в березні наступна партія верхнього одягу від IENKI IENKI відправиться в Чилі, звідки згодом буде доставлена на станцію “Академік Вернадський”.

Фото: Саша Маслов