Перейти до контенту

Обмін і повернення

Якщо Вам не підійшла модель і розмір, Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів з дня покупки. Для обміну необхідно спочатку оформити повернення попереднього товару.

ЯК ОФОРМИТИ ПОВЕРНЕННЯ

Вам необхідно заповнити:

Заяву про повернення товару із зазначенням причини,
розписку про отримання повернутих коштів (в разі готівкового розрахунку)

Додатково необхідно надати:

Ксерокопію паспорта та ІПН (копія повинна бути завірена вашим підписом)
документ, що підтверджує покупку товару: товарну накладну або касовий чек

Вимоги до товарів, що підлягають повернання

Для повернення Вам необхідно надати товар в його первісному вигляді: без пошкоджень і слідів використання, з оригінальними лейбами, бирками і в оригінальній упаковці.

Правила повернення товарів, придбаних в інтернет-магазині ienki-ienki.ua, регулюються Законом України «Про захист прав споживачів».

Ми залишаємо за собою право не приймати повернуті товари, якщо вони були доставлені на наш склад після закінчення 14-денного терміну, або якщо стан товарів відрізняється від того, в якому Ви їх отримали.

Будь ласка, зверніть увагу, що кастомізовані і персоналізовані позиції не підлягають поверненню.

Обмін і повернення товару в межах києву і приміської зони

При кур'єрській доставці по Києву, для оформлення обміну або повернення, Вам необхідно зв'язатися з нами по email: customercare@ienki-ienki.com. Ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 19:00.

ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ПО УКРАЇНІ

Ви можете оформити обмін / повернення:

Викликавши кур'єра транспортної компанії в найближчому відділенні кур'єрської служби

Для отримання реквізитів і документів для оформлення обміну / повернення зв'яжіться з нами по email: customercare@ienki-ienki.com. У разі повернення витрати на зворотну доставку несемо ми.

Якщо Ви плануєте робити обмін, стиліст контакт-центру зарезервує для вас товар і відправить його після отримання повернення.

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Після отримання повернення і підтвердження, що вимоги до поверненню товару дотримані, ми повернемо Вам оплату. Зверніть увагу, що при оплаті банківською картою термін повернення грошових коштів залежить від політики банку, що випустив карту.