Перейти до контенту

SUSTAINABILITY

Ми використовуємо практики сталого розвитку з початку існування бренду. Ми прагнемо створювати технологічний продукт виняткової якості. Кожен сезон ми вдосконалюємо підхід до виробництва, докладаючи зусиль до того, щоб зробити його відповідальнішим.

 

Наше виробництво 

Ми шиємо усі вироби на власному виробництві в Україні – так ми можемо контролювати якість кожного з них. Це також дозволяє нам уникнути нам надвиробництва і надмірного споживання. Ми можемо індивідуально працювати над кожним замовленням і створювати продукт тільки в необхідній кількості. З цієї причини ми ніколи не проводимо розпродажів – у нас просто немає необхідності утилізувати сток.

 

Наші постачальники


Ми використовуємо білий гусячий пух – найтепліший і найлегший наповнювач у світі. Наразі жоден інший матеріал не може зрівнятися з пухом за теплоізоляційними властивостями.


Для нас дуже важливо, щоб пух, який ми використовуємо, був виготовлений відповідно до етичних принципів. У нашому випадку це означає, що на будь-якому етапі вироблення пуху не застосовується жорстокість. Ми стежимо за тим, щоб наші постачальники не допускали обскубування живих птахів або їх примусового годування.


Щосили намагаючись підтримувати локальних виробників, ми працюємо винятково з невеликими українськими фермами, які займаються збиранням та обробкою пуху з покоління в покоління. Зараз як бренд ми працюємо над створенням єдиної системи сертифікації наших постачальників пуху.

 

Наша команда


Ми цінуємо всіх наших співробітників і гарантуємо їм безпечні й здорові умови праці. Наші дизайнери, швачки, конструктори і закрійники працюють під одним дахом у світлих і просторих приміщеннях і отримують гідну заробітну плату.

 

Наше пакування


Ми пакуємо кожний виріб у багаторазову сумку, якою потім можна користуватися в повсякденному житті. Для виготовлення сумок ми використовуємо залишки тканин після виробництва колекцій.

 

Наша Vegan лінія


Ми експериментуємо з новими сталими матеріалами. Перша Vegan колекція була представлена у  березні 2020 року, і стала постійною лінією. В якості наповнювача для курток використовується перероблений океанічний пластик, зібраний на узбережжі Тайваню. А тканини виготовлені з нейлону з перероблених пластикових пляшок.