Перейти до контенту

IENKI IENKI Lightweight Колекція

IENKI IENKI відкриває сезон спеціальної лінією Lightweight, яка була створена для захисту від перших осінніх холодів. Крім полегшених курток в колекцію увійшли жилети, штани, шорти і міні-спідниці, а також трикотажні речі.

ienki ienki lightweight collection


"Цього сезону ми значно розширили наш модельний ряд, бо вирішили попрацювати зі складним жанром верхнього одягу для міжсезоння. Його специфіка в тому, що через часту зміну погоди і температурні перепади, одяг повинен не давати перегрітися днем ​​і змерзнути ввечері. Для цього ми використовували нові тканини і експериментували з наповнювачами,"- розповідає засновник бренду Дмитро Євенко.

Нові моделі курток Nuna Jacket, Tuttu Jacket і Ukpik Jacket утеплені технологічним матеріалом PrimaLoft, який максимально нагадує за своїми тепловими якостями пух, і, крім того, володіє водовідштовхувальними властивостями - ідеально для осінніх дощів. Той самий утеплювач був обраний для штанів, шортів і міні-спідниць, щоб зберегти їх не тільки теплими, але й тонкими і легкими.

ienki ienki lightweight


А з традиційним пуховим наповнювачем, полегшеним відповідно до вимог сезону, бренд представив свою інтерпретацію сорочки - Kalik Shirt. Її можна носити як самостійно, так і під новий Atti Vest.


Всі моделі з лінійки можна комбінувати між собою і носити шарами для кращого збереження тепла, наприклад, під час відпочинку на природі або навіть в гірському поході.

ienki ienki website

 

SHOP NOW